KLAUZULA INFORMACYJNA

Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy Politykę prywatności naszego Serwisu. W poniższym dokumencie wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r. Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.

Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowych lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych i w celach analitycznych przez Urząd Miejski w Obornikach Śląskich oraz przez zaufanych partnerów.

Administratorem danych osobowych Użytkowników Serwisu Urzędu Miejskiego w Obornikach Śląskich zwanego dalej Serwisem jest:
Burmistrz Obornik Śląskich,
z siedzibą  w Obornikach Śląskich przy ul. Trzebnickiej 1.

Zaufani partnerzy:

Administrator – Burmistrz wyznaczył inspektora ochrony danych osobowych, z którym można się skontaktować poprzez email iod@oborniki-slaskie.pl, lub pisemnie na adres siedziby administratora. Z inspektorem ochrony danych osobowych można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z  praw związanych z przetwarzaniem.

Każdemu Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do jego danych, prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych oraz prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych

Pliki cookies oraz dane użytkowników wykorzystywane są w celu:
a) dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie Użytkownika Serwisu i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb;
b) tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości;

"Cookies" (ciasteczka) co to takiego?
"Cookies" (ciasteczka) są to pliki tekstowe wysyłane przez odwiedzane strony internetowe i przechowywane na komputerze Internauty. Domyślne parametry ciasteczek pozwalają na odczytanie informacji w nich zawartych jedynie serwisowi, który je wcześniej utworzył.
Przykłady wykorzystania plików cookies na stronach:

  • przy informacjach na temat bieżącej sesji przeglądania.
  • mierzenie ruchu użytkownika na stronach za pomocą statystyk,
  • zapamiętywanie rozmiaru czcionki,
  • pliki cookies serwisu Facebook oraz YouTube.

W wielu przypadkach oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych (przeglądarka internetowa) domyślnie dopuszcza przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym Użytkownika. Użytkownicy Serwisu mogą dokonać w każdym czasie zmiany domyślnych ustawień dotyczących plików cookies. Ustawienia te mogą zostać zmienione w szczególności w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym zamieszczeniu w urządzeniu Użytkownika Serwisu. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej).

Close GDPR info
czwartek, 06 października 2022

Wersja tekstowa

Biuletyn Informacji Publicznej

Oborniki Śląskie

e-urzad

Wybierz wersję językową:

Pokażlanguage selection

RSSFacebookYouTube

Newsletter Pokaż newsltter block

Wybierz kategorię wiadomości, które chcesz otrzymywać:

Kalendarz wydarzeń

Październik 2022

p w ś c p s n
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Ruszył Obornicki Włóczykij

Włóczykije,

Od teraz przygoda nabiera realnych kształtów, bo wystartowaliśmy z Kartą Turystyczną Obornickiego Włóczykija. Swoją osobistą Kartę Włóczykija, która zaprowadzi Was w świat przygód można odebrać w Wydziale Promocji w godzinach pracy Urzędu Miejskiego. Szykujcie wygodne buty, bo czeka na Was wspaniała przygoda, a to wszystko na terenie naszej gminy! Czeka na Ciebie fantastyczna przygoda, którą rozpoczniesz od Wydziału Promocji Urzędu Miejskiego, gdzie całkowicie za darmo będziesz mógł odebrać swoją Kartę Turystyczną i ruszyć na pełną ciekawych miejsc trasę po naszej gminie. Dla przypomnienia Wydział Promocji jest czynny w poniedziałek, wtorek, czwartek w godzinach 7:30 – 15:30, środę 7:30 – 17:00 oraz w piątek 7:30-14:00. Dla najwytrwalszych czeka nagroda! Więcej informacji na temat Obornickiego Włóczykija przeczytacie TUTAJ

Karta Obornickiego Włóczykija jest zaproszeniem do bliższego poznania uroków Gminy Oborniki Śląskie. W naszej gminie znajduje się wiele interesujących obiektów i miejsc, wartych bliższego poznania i zapoznania się z ich historią. Świetna komunikacja, a za razem bardzo dobry dojazd samochodem, pociągiem, a nawet rowerem sprawi, że przygoda nabierze realnych kształtów. Wszystkie obiekty, które wskazaliśmy w karcie znajdują się na terenie naszej gminy, a każdy z nich jest wyjątkowy na swój sposób.Turysta odwiedzając kolejne punkty na swojej trasie napotyka na charakterystyczne dla gminy obiekty architektury jak i ciekawe pod przyrodniczym względem miejsca. Wśród leśnych zakątków odnaleźć można ruiny zamków, dawne dworki i pałace, grodziska, kurhany, a także zabytkowe budowle świeckie i sakralne. Do zobaczenia jest łącznie 30 intrygujących miejsc. Jesteśmy przekonani, że po ich odkryciu bez wątpienia będzie się chciało niejednokrotnie do nich wrócić. Oferta turystyczna gminy adresowana jest do wszystkich, którzy chcą bardziej poznać naszą małą ojczyznę.Zachęcamy do odwiedzenia wszystkich wskazanych przez nas obiektów. Przy których będziesz mógł wbić pamiątkową pieczątkę do swojej karty. Jeśli odwiedzisz wszystkie obiekty i wrócisz do nas otrzymasz dodatkową nagrodę. Poniżej przedstawiamy dokładną lokalizację miejsc, które zaproponowaliśmy do odwiedzenia na terenie naszej gminy. 

Archiwum aktualności