I sesja IX kadencji Rady Gminy Oborniki Śląskie | Oficjalny serwis Gminy Oborniki Śląskie

. Przejdź do linku banera
Oborniki Śląskie, Poland

I sesja IX kadencji Rady Gminy Oborniki Śląskie

.

I Sesja IX kadencji Rady Gminy Oborniki Śląskie była wyjątkowym wydarzeniem, przyniosła kilka zmian i nowych twarzy na gminnym poziomie zarządzania. Przewodniczącym seniorem został Pan Maciej Borowski, pełnił rolę doświadczonego przewodniczącego w pierwszych chwilach zawiązania się nowej rady.

Radni zgromadzili się, by złożyć uroczyste zaprzysiężenie, co stanowiło symboliczny akt oddania się służbie dla społeczności lokalnej.

Następnie burmistrz Arkadiusz Poprawa również złożył przysięgę, zobowiązując się do sprawowania swojej funkcji zgodnie z zasadami rzetelności, uczciwości i służby dla dobra gminy. Jego przysięga symbolizowała kontynuację pracy na rzecz rozwoju miejscowości i poprawy warunków życia mieszkańców.

Po uroczystości zaprzysiężenia, przewodniczącą Rady została Agnieszka Zakęś. Jej wybór stanowił wyraz zaufania ze strony kolegów radnych i oczekiwań społeczności co do jej zdolności do skutecznego kierowania pracami Rady. Jej zastępcami zostali Tomasz Gibalski i Maciej Borowski. 

Polecane

.

20 lat współpracy Obornik Śląskich z Rehau

21-05-2024
XVI Dni Obornik Śląskich

XVI Dni Obornik Śląskich

21-05-2024
.

UWAGA! Awaria - brak wody

21-05-2024
.

III Sesja Rady Miejskiej w Obornikach Śląskich

17-05-2024
.

II Sesja Rady Miejskiej w Obornikach Śląskich

13-05-2024