Otwarcie placu zabaw przy Szkole Podstawowej nr 2 | Oficjalny serwis Gminy Oborniki Śląskie

Oborniki Śląskie, Poland

Otwarcie placu zabaw przy Szkole Podstawowej nr 2

3 czerwca 2013 r. zapisze się na kartach historii Szkoły Podstawowej nr 2 w Obornikach Śląskich jako dzień wyjątkowy. Dzięki współpracy samorządu lokalnego i Fundacji Muszkieterów uroczyście  otwarto kolorowy plac zabaw przy szkole.

3

W trosce o bezpieczeństwo dzieci władze miasta, pracownicy szkoły oraz  rodzice przygotowali teren placu zabaw oraz zagospodarowali przestrzeń wokół niego.

2

Dzieci przecinają wstęgę

Razem

W uroczystym otwarciu miejsca zabaw uczestniczyli m.in. Zastępca Burmistrza Karol Kos, radni samorządu lokalnego oraz właściciel sklepu Intermarche – Łukasz Budas. Plac zabaw poświęcił ksiądz proboszcz Maciej Chwarścianek z parafii p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Święcenie

Dla uczniów Fundacja Muszkieterów przygotowała wspaniałe zabawy i konkursy z nagrodami. Kolorowo przebrani artyści Teatru Wariate zachęcali do wspólnego tańca i śpiewu. Mamy nadzieję, że oddany do użytku nowy plac zabaw będzie służył dzieciom przez długie lata oraz sprawi wiele radości najmłodszym uczniom naszej szkoły.

Polecane

godziny

Informacja dla Mieszkańców

08-06-2026
ngo

​​​​​​​Spotkanie dla NGO, które chcą iść do przodu

08-06-2026
elektro

Przynieś zużyty sprzęt elektro i pozbądź się go bezpłatnie

08-06-2026
modernizacja

Kolejna ważna inwestycja mieszkaniowa

05-06-2026
parada dni obornik śląskich

XVIII Dni Obornik Śląskich – muzyka i wspólne świętowanie

03-06-2026