Pobiegli ku wiośnie | Oficjalny serwis Gminy Oborniki Śląskie

Oborniki Śląskie, Poland

Pobiegli ku wiośnie

Pobiegli ku wiośnie

Na bieżni Ośrodka Sportu i Rekreacji w Obornikach Śląskich spotkali się uczniowie szkół podstawowych z Gminy Oborniki Śląskie, aby w sportowej atmosferze przywitać nadchodzącą wiosnę. Wydarzenie było okazją do wspólnej aktywności, zdrowej rywalizacji oraz integracji młodych sportowców.

Na uczestników czekało wiele sportowych emocji, a biegaczom towarzyszyła świetna atmosfera i ogromne zaangażowanie zawodników. Nie zabrakło uśmiechów, dopingu oraz radości ze wspólnej zabawy. Na starcie pojawili się nawet nauczyciele wychowania fizycznego, którzy pomogli swoim podopiecznym w zdobyciu jak najlepszych wyników. Po zawodach, na wszystkich czekały nagrody, które wręczył młodym sportowcom zastępca burmistrza Hubert Ozimina.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i sportową postawę. Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach.

Polecane

godziny

Informacja dla Mieszkańców

08-06-2026
ngo

​​​​​​​Spotkanie dla NGO, które chcą iść do przodu

08-06-2026
elektro

Przynieś zużyty sprzęt elektro i pozbądź się go bezpłatnie

08-06-2026
modernizacja

Kolejna ważna inwestycja mieszkaniowa

05-06-2026
parada dni obornik śląskich

XVIII Dni Obornik Śląskich – muzyka i wspólne świętowanie

03-06-2026