Zbiórka elektrośmieci w sierpniu | Oficjalny serwis Gminy Oborniki Śląskie

Oborniki Śląskie, Poland

Zbiórka elektrośmieci w sierpniu

zbiórka

Zbiórka elektrośmieci w sierpniu odbędzie się 9.08.2025 r.

Tradycyjnie przynieś zużyty:
- sprzęt RTV, AGD
- komputery, telewizory
- pralki, lodówki, kuchenki
- radia mixery, suszarki itp.
- sprzęt na prąd lub baterie,

a my odbierzemy je za darmo!

Zbiórka odbędzie się 9 sierpnia 2025 r. w godzinach 9:00-13:00 na parkingu przy Urzędzie Miejskim w Obornikach Śląskich.

Polecane

ngo

​​​​​​​Spotkanie dla NGO, które chcą iść do przodu

08-06-2026
elektro

Przynieś zużyty sprzęt elektro i pozbądź się go bezpłatnie

08-06-2026
parada dni obornik śląskich

XVIII Dni Obornik Śląskich – muzyka i wspólne świętowanie

03-06-2026
delegacje stoją przy kamieniu

Odsłonięcie "Kamienia Partnerstwa"

03-06-2026
krus

Rolniku - dźwigaj bezpiecznie

02-06-2026