Władze | Oficjalny serwis Gminy Oborniki Śląskie

. Przejdź do linku banera
Oborniki Śląskie, Poland

Władze

BURMISTRZ
Arkadiusz Poprawa

tel. 71 310 35 19
e-mail: oborniki@oborniki-slaskie.pl


 

ZASTĘPCA BURMISTRZA
Hubert Ozimina
tel. 71 310 35 19
e-mail: oborniki@oborniki-slaskie.pl


 

SEKRETARZ
Ewelina Budner

tel. 71 310 35 19 wewn. 447
e-mail: budner@oborniki-slaskie.pl


 

SKARBNIK
Agata Pienio

tel. 71 310 35 19 wew. 423
e-mail: pienio@oborniki-slaskie.pl


 

   Kierownik Wydziału HR
Katarzyna Mączka
tel. 71 310 35 19 wewn. 419
e-mail: maczka@oborniki-slaskie.pl


 

Kierownik Wydziału Inwestycji i Remontów
Dominika Łasica
tel.  71 310 35 19 wew. 440, 601 755 388
e-mail: lasica@oborniki-slaskie.pl


 

Kierownik Wydziału Ochrony Środowiska
Monika Wiszniowska
tel. 71 310 35 19 w. 434
e-mail: ochrona.srodowiska@oborniki-slaskie.pl


 

Kierownik Wydziału Urbanistyki i Gospodarki Nieruchomościami
Ada Piskor
tel. 71 310 35 19, wew. 413
e-mail: piskor@oborniki-slaskie.pl


 

Kierownik Wydziału Organizacyjnego
Halina Adamczyk
tel. 71 310 35 19 w. 453
e-mail: adamczyk@oborniki-slaskie.pl


 

Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego
Izabela Freus
tel. 71 310 35 19 wew. 432
e-mail: freus@oborniki-slaskie.pl


 

Kierownik Wydziału Spraw Obywatelskich
Adriana Żak
tel.  71 310 35 19 wew. 418
e-mail: zak@oborniki-slaskie.pl


 

Kierownik Wydziału Promocji i Organizacji Pozarządowych
Dawid Bernadek
tel. 71 310 35 19 wew. 424, kom. 573 995 980
e-mail: bernadek@oborniki-slaskie.pl


 

Koordynator Dostępności
Dominika Łasica
tel. 71 310 35 19 w. 440, 601 755 388
e-mail: lasica@oborniki-slaskie.pl