Nowy radiowóz w obornickim komisariacie | Oficjalny serwis Gminy Oborniki Śląskie

Oborniki Śląskie, Poland

Nowy radiowóz w obornickim komisariacie

Nowy radiowóz w obornickim komisariacie

W gminie będzie bezpieczniej. Partole obornickiej policji korzystają z nowego radiowozu. Gmina Oborniki Śląskie wsparła ten zakup.

Po drogach Dolnego Śląska będzie jeździć 36 nowych radiowozów. Samochody zostały w środę przekazane do komend miejskich i powiatowych. Jeden z nich trafił do Obornik Śląskich. Nowa hybryda będzie czwartym radiowozem, który na co dzień służy w naszym komisariacie. Radiowóz będzie wykorzystywany podczas codziennej służby.

Patrolowane będą miasto i sołectwa, ale również tereny zielone, okolice zbiorników wodnych oraz tereny lasów. Przekazany radiowóz został zakupiony dzięki zaangażowaniu i wsparciu finansowemu miny Oborniki Śląskie. Przekazaliśmy 30 000 złotych. Jeszcze jesienią w Policja w Powiecie Trzebnickim otrzyma dodatkowe dwa radiowozy.

Przekazanie samochodów odbyło się w środę, 28 sierpnia w Oddziale Prewencji Policji we Wrocławiu. W uroczystości uczestniczył Zastępca Burmistrza Hubert Ozimina.

Polecane

4 600 000 zł dofinansowania

4 600 000 zł dofinansowania dla Centrum Usług Społecznych w Obornikach Śląskich

22-06-2026
pojemniki

Bezpłatne pojemniki do segregacji

22-06-2026
basen w Obornikach Śląśkich

Masz OŚKĘ? Masz tańszy bilet na basen.

22-06-2026
Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Obornikach Śląskich

22-06-2026
mieszkańcy Jar z burmistrzem

Powitanie lata w gminie Oborniki Śląskie

21-06-2026