Międzynarodowy Dzień Wolontariusza | Oficjalny serwis Gminy Oborniki Śląskie

Oborniki Śląskie, Poland

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

W Gminie Oborniki Śląskie wolontariusze stanowią szczególną siłę, angażują się na różnych płaszczyznach życia społecznego. Dzięki nim wiele stowarzyszeń, organizacji czy schronisk dla zwierząt funkcjonuje sprawnie i skutecznie.

Warto też pamiętać, że wolontariat to nie tylko zadania w stowarzyszeniach czy organizacjach. Pomocną dłoń możemy podać również w swoim najbliższym otoczeniu – sąsiedzi, przyjaciele, czy rodzina z pewnością docenią każdą chwilę naszej uwagi.

Wszystkim wolontariuszom – tym, którzy już działają, jak i tym, którzy dopiero zastanawiają się nad zaangażowaniem – Urząd Miejski w Obornikach Śląskich składa ogromne podziękowanie za pracę. Dzięki wam świat staje się lepszym miejscem. Jesteście wielcy!

W ramach podziękowań zapraszamy wszystkich Wolontariuszy z gminy Oborniki Śląskie na uroczystą galę, która odbędzie się 9 stycznia 2024 roku w Kino Astra.

Polecane

grafika

Informacja dla Mieszkańców

28-02-2024
grafika

Obornicki Budżet Obywatelski 2025

23-02-2024
grafika

Harmonogram planowanych kontroli nieruchomości w zakresie zagospodarowywania nieczystości ciekłych w gminie Oborniki Śląskie – miejscowość Borkowice

23-02-2024
grafika

730 000 zł dla stowarzyszeń sportowych

23-02-2024
Lokal do wynajęcia

Lokal do wynajęcia

21-02-2024